Pětkrát Jak

Tip
1 hodnocení
Značka: Dale Carnegie
1 195 Kč –16 %
Set 1
1 195 Kč –16 % 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Balíček obsahuje těchto 5 knih:

 1. Jak rozvíjet vztahy s lidmi a získat jejich důvěru
 2. Jak správně myslet, jednat a mluvit
 3. Jak vést úspěšný a plnohodnotný život
 4. Jak překonat starosti a stres
 5. Jak se stát úspěšnou vůdčí osobností a efektivně se rozhodovat

Detailní informace

Nakladatelství s třicetiletou tradicí
Nakladatelství s třicetiletou tradicí
Nezávislé rodinné nakladatelství
Nezávislé rodinné nakladatelství
Vydáváme ty nejlepší české i světové autory
Vydáváme ty nejlepší české i světové autory

Detailní popis produktu

Jak rozvíjet vztahy s lidmi a získat jejich důvěru

1. díl veleúspěšné série, která od základů změní váš život. Nesmrtelná pravidla průkopníka na poli mezilidských vztahů pro 21. století. Někteří lidé působí doslova magnetizujícím dojmem. Mají dar přesvědčit druhé, aniž by téměř museli promluvit jediné slovo. A přesně takovými charismatickými osobnostmi byli například J. F. Kennedy a Ronald Reagan, matka Tereza a další velké postavy světových dějin. Chtěli byste také být takovou osobností? Stát se jí můžete. Charisma a osobní magnetismus není nevyhnutelně jen něčím daným a vrozeným. Každý, kdo má opravdovou touhu rozvinout se ve vřelou, nesobeckou a laskavou osobnost, toho může dosáhnout, a to za předpokladu, že si osvojí techniky, které pomáhají takový image získat. A tato kniha vám je nabízí. Dale Carnegie je i několik desítek let po své smrti považován za "guru" v oblasti mezilidských vztahů a komunikace. Z jeho zápisků a případových studií vznikla pětidílná série knih, jejíž první díl držíte v ruce, obohacená o ilustrativní příklady ze současnosti, aby i dnešnímu čtenáři carnegiovská pravidla zněla aktuálně.

Jak správně myslet, jednat a mluvit

„Existují čtyři, a právě jen čtyři způsoby, kterými přicházíme do kontaktu s okolním světem. A jsme oceňováni a hodnoceni výhradně podle těchto čtyř kritérií: co děláme, jak vypadáme, co říkáme a jak to říkáme.“

Dale Carnegie

Toto zlaté pravidlo platí i v dnešní době. Kniha Jak správně myslet, jednat a mluvit navazuje na bestsellery průkopníka na poli mezilidských vztahů Dalea Carnegieho a pracuje s jeho nesmrtelnými pravidly v podmínkách začátku 21. století. Žijeme mezi lidmi, a chceme-li v jejich společnosti – v pracovních i soukromých vztazích – obstát, musíme s nimi účelně komunikovat. Správně myslet, jednat a mluvit. Historie i současnost zná řadu úspěšných osobností, které dokázaly sdělit druhým to, co považovaly za důležité, a přesvědčily je o své vizi. Démosthénés, W. Churchill, J. F. Kennedy…

Každý, kdo má touhu dosáhnout úspěchu a stát se výraznou osobností, se může z této knihy poučit. Vždyť přesvědčivost, schopnost komunikovat a osobní charisma nejsou pouze vrozenými vlastnostmi, ale mnohem více vlohami, které má každý z nás. A každý z nás je může aktivně rozvíjet. Tato kniha Vám nabízí řadu podnětů a rad, jak toho dosáhnout.

 

Jak vést úspěšný a plnohodnotný život

Kdo by nechtěl vytěžit maximum z roků, které nám byly zde na zemi přisouzeny? Třetinu svého života prospíme, alespoň třetinu zasvětíme budování kariéry. A když to dobře dopadne, zbývající třetinu věnujeme odpočinku, kulturnímu nebo duchovnímu vyžití nebo jen tak žijeme. Příliš mnoho lidí ale vede nezajímavý a šedý život – celé roky tvrdě pracují v neuspokojivém zaměstnání a svůj volný čas promrhají honičkou za nicotnostmi.

 

V této knize se jednak dozvíte, proč lidé do této pasti tak často upadají, a zároveň vám nabídneme celou řadu moudrých a časem prověřených myšlenek, které vám pomohou překonat problémy každodenního života. S jejich pomocí povedete lepší, produktivnější a uspokojivější život.

 

 • Pracujte na rozvoji zdravé sebedůvěry a sebeúcty.
 • Naučte se lépe zužitkovat vlastní entuziasmus a dál ho rozvíjet.
 • Nastavujte si realistické, ale náročné cíle a usilujte o jejich splnění.
 • Zjistěte, co vás nejvíc motivuje.
 • Myslete pozitivně.

 

Jak překonat starosti a stres

Podle svých vlastních slov byl Dale Carnegie v mládí jedním z nejnešťastnějších lidí na světě: dělal práci, kterou neměl rád, žil mimořádně chudě a jeho život byl plný obav a starostí. Jednoho dne se ale rozhodl zásadně změnit svůj život: doslova ze dne na den odmítl žít ve světě plném stresů a začal aktivně pracovat na svém rozvoji.

Kromě soustavného studia vyzpovídal také stovky osobností své doby, aby zjistil, jakým způsobem se jim daří překonávat obtížné životní situace. Kouzlo a účinnost carnegieovských rad spočívá v jejich jednoduchosti. Jeho návody jsou založeny na zdravém rozumu a na časem prověřených postupech. Chce od nás jediné: abychom jeho rady a návody aktivně a cíleně používali v každodenním životě, protože jedině tak se můžeme naučit, jak vytěsnit starosti, stres a negativní myšlenky ze své mysli a vyladit se do harmonického a konstruktivního modu.

 • Naplňte své nitro myšlenkami na klid, odvahu, zdraví a naději.
 • Nikdy se nesnažte vyrovnat účty se svými nepřáteli.
 • Neřešte stále dokola věci, které už jsou za vámi.
 • Naučte se vidět, že dostáváte od života více kladných věcí než záporných.
 • Nedovolte, aby podružné maličkosti zničily váš duševní klid.
 • Když vám osud začne házet klacky pod nohy, pokuste se s nimi zatopit.

 

Jak se stát úspěšnou vůdčí osobností a efektivně se rozhodovat

Kniha Jak se stát vůdčí osobností a efektivně se rozhodovat navazuje na bestsellery průkopníka na poli mezilidských vztahů Dalea Carnegieho a pracuje s jeho nesmrtelnými pravidly, tentokrát v oblasti práce s lidmi.

Jedním z hlavních důvodů, proč jsou lidé povyšováni do manažerských nebo vůdčích pozic, je fakt, že byli schopni efektivně zvládat svou práci. Jejich úspěšnost dnes ale závisí především na tom, jak zvládnou přechod od „dělání“ věcí k „vedení“ lidí, tedy jestli dokážou pomoci svým podřízeným, aby ještě lépe zužitkovali své dovednosti a lépe využili pracovní dobu. Efektivní manažeři dnes balancují mezi dvěma polohami: mezi zvládnutím procesů a mezi vedením lidí. Pokud se vám podaří nalézt správnou rovnováhu, pak nejen dosáhnete vysoké produktivity, ale zároveň budete i obklopeni vysoce motivovanými a loajálními lidmi. Tato kniha vám nabízí řadu podnětů a rad, jak toho dosáhnout.

 • Dobrý leader vytváří prostředí, kde se daří spolupráci a kde lidé vědí, že jejich zapojení a nápady jsou vítané.
 • Nešéfujte, ale veďte.
 • Buďte připraveni převzít iniciativu – efektivní leader se chová proaktivně, a nikoli reaktivně.
 • Dejte svým lidem příležitost, aby plně využili svého nadání a svých dovedností.
 • Udržujte si entuziasmus, motivujte své lidi tím, že budete neustále oceňovat jejich práci.
 • Vypracujte odpovídající systém odměňování, který druhé pobízí k dosažení cílů.
 • Koučujte a neustále dávejte svým lidem konstruktivní zpětnou vazbu.

 

Dale Carnegie

Dale Carnegie byl americký spisovatel, lektor a vývojový konzultant, který se proslavil svými semináři zaměřenými na zdokonalení mezilidských dovedností, sebevědomí a schopnosti veřejného vystupování. Narodil se v roce 1888 a svůj největší vliv na svět sebezdokonalení a osobního rozvoje získal díky své knize "Jak získávat přátele a působit na lidi", která byla poprvé vydána v roce 1936. Carnegieho práce vychází z přesvědčení, že úspěch jak v osobním, tak v profesionálním životě může být dosažen prostřednictvím pozitivního mezilidského chování, empatie a efektivní komunikace.

Jeho knihy a kurzy, které kladou důraz na osobní rozvoj, komunikaci a leadership, jsou stále vysoce ceněny a hledány po celém světě. Dale Carnegie Training, organizace založená na jeho učeních, nadále nabízí školení a semináře zaměřené na zlepšení osobních a profesionálních dovedností jedinců a týmů v různých oblastech. Carnegieho odkaz přetrvává v jeho schopnosti inspirovat lidi k lepšímu životu prostřednictvím pozitivních změn v jejich chování a postojích, což z něj dělá jednu z nejvýznamnějších postav v historii osobního rozvoje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sety
Autor: Dale Carnegie
Jazyk: čeština
Vazba: 5x Měkká vazba bez přebalu
EAN: 9788072529612, 9788072526949, 9788072526925, 9788072528462, 9788072529629
Knihy v sadě: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, Jak správně myslet, jednat a mluvit, Jak vést úspěšný a plnohodnotný život, Jak překonat starosti a stres, Jak se stát úspěšnou vůdčí osobností
Počet knih v sadě: 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz