Když se nemožné stane
Akce
-22%

Když se nemožné stane

Původní cena 449 Kč /ks
Cena po slevě 349 Kč vč. DPH
Dostupnost
Momentálně nedostupné
  • Kód produktu: 137
  • EAN kód: 9788072523597
  • Výrobce: Grof Stanislav

Esoterika, psychologie i medicína. Fascinující příběhy, které obsahují Grofův půl století trvající průzkum oblastí, které konvenční psychologie dosud nezmapovala.

Od prvního zážitku s LSD, který dr. Grofovi poskytl záblesk kosmického vědomí, až po jeho zatím nejčerstvější dílo Holotropní dýchání, i tato kniha zkoumá fascinující pokusy v oboru astrální projekce, pozoruhodné případy synchronicity, upamatování se na vlastní porod a prenatální život, přežití vědomí po smrti a mnoho dalších témat.

Při jejím čtení se nám naskýtá úchvatná možnost vypravit se za hranice běžného vědomí, která každopádně otřese základy toho, co jsme doposud považovali za realitu, a nabídne nový pohled na náš lidský potenciál.

 

O autorovi: 

Stanislav Grof je průkopnický psychiatr, světově proslulý pro svůj obrovský přínos oboru psychoterapie (jak pomocí technik používajících LSD, tak i holotropním dýcháním), který rovněž rozšířil vědecké paradigma pojímající vážně duchovní a transpersonální dimenze reality. Jsem přesvědčen, že tato kniha bude uznána za průlomové dílo pro přechod k nové kosmologii naší doby.“

Ralph Metzner, PH. D.

profesor psychologie

 

 

 

 

 

Počet stran: 412

Vazba: pevná, s přebalem, lesklá

Rozměry: 150 × 215 mm

Rok vydání: 2012

 

EAN: 9788072523597

ISBN: 978-80-7252-359-7

 

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Načítám, prosím vydržte...