Lovci sexu, sběrači lásek

2 hodnocení
249 Kč –20 %
LOVCI SEXU OBALKA MALA
249 Kč –20 % 199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Odkud se bere moc sexuálních predátorů a jejich přitažlivá síla?

Detailní informace

Nakladatelství s třicetiletou tradicí
Nakladatelství s třicetiletou tradicí
Nezávislé rodinné nakladatelství
Nezávislé rodinné nakladatelství
Vydáváme ty nejlepší české i světové autory
Vydáváme ty nejlepší české i světové autory

Detailní popis produktu

Muž zvaný Turek představuje typický prototyp věčného lovce žen, uspokojující své ego i sexuální potřeby, umělce, jenž se nechce vázat, vynalézavého manipulátora, střídajícího partnerky s lehkostí převlečení trička. Mladá žena Petra, obvyklá hledačka lásky, se chytne do vztahové pasti, a aby vyšla vstříc nárokům svého přítele, ocitne se uprostřed nechutných praktik manipulativní sektářské skupiny skrývající se pod nálepkou očistných duchovních cvičení, přičemž Guru této skupiny si na uspokojování vlastních sexuálních potřeb založil výdělečný byznys, z jehož soukolí je těžké uniknout.

 

Hlavní dějovou linii doplňují milostné peripetie dalších členů skupiny, jejichž životy se vzájemně proplétají, zamilovávají se a následně opouštějí kvůli nedorozumění či nevěře. Autorka rozkrývá celou škálu možných podob mezilidských vztahů, různých tváří životních očekávání, kombinací láskyplné empatie a povahových odlišností, zároveň upozorňuje na nebezpečí manipulace a překračování hranic únosnosti v nejrůznějších životních situacích. Ukazuje výrazné nadání fabulace, stavby dialogů a průniků do psychologie jednání člověka.

 

Kristýna Srovnalová (*2.4.1982) vystudovala ruštinu a angličtinu se zaměřením na hospodářskou oblast na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. V roce 2005 vydala pod záštitou Krajské vědecké knihovny v Liberci sbírku básní Mezery v monologu. Podílela se spolu s Annou Agapovovou jako editorka na překladu knih Anny Bolavé Do Tmy a Marka Šindelky Mapa Anny do ruštiny. Dlouhou řadu let žila v Ostravě a cestovala po světě. V současnosti žije s rodinou u Liberce, kde pracuje jako středoškolská učitelka angličtiny a ruštiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Česká beletrie
Hmotnost: 0.382 kg
Autor: Kristýna Srovnalová
Jazyk: čeština
Počet stran: 232
Vazba: Pevná vazba bez přebalu
EAN: 9788072528899
ISBN: 978-80-7252-889-9
Rok vydání: 2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz