Snížená cena!
Velká pětka

Kniha

Velká pětka

David Fisher, Sanjiv Chopra

Pět jednoduchých opatření, která můžete začít plnit, abyste žili delší a zdravější život

229 Kč

269 Kč

Ušetříte 15 %

Add to compare

S každým vzrušujícím objevem v medicíně, novou dietou nebo cvičebním programem přichází stále stejný příslib: udělejte toto, kupte toto nebo snězte toto a budete lépe vypadat, déle žít a zlepší se váš zdravotní stav. Jen málo knih vám ale může slíbit, že když začnete plnit pět jednoduchých opatření, která jsou téměř zadarmo, zaručeně prožijete delší a zdravější život.

Toto není žádná nová módní vlna. Pravdivost každého doporučení z této knihy, které podporuje zdraví a prodlužuje život, byla prokázána značným množstvím testů, pokusů a studií. Není v nich žádný chyták ani háček, žádné kdyby nebo ale.

Velká pětka, jejímž autorem je důvěryhodný vědec, obsahuje snadno pochopitelné informace a překvapivé výsledky reálných studií provedených pracovníky uznávaných univerzit, kterých se zúčastnily tisíce osob. Čtenáři Velké pětky sami uvidí, že těchto pět opatření bezpochyby nabízí větší a zaručenější prospěch než nejnovější drahé potravinové doplňky, módní diety, výstřední cvičební programy a supermoderní cvičební pomůcky.

Dr. Sanjiv Chopra je profesorem medicíny na Lékařské fakultě Harvardovy univerzity, dvanáct let byl proděkanem pro kontinuální vzdělávání. Doktor Chopra je autorem bestsellerů a žádaný motivační řečník. Vyšlo mu sedm knih, publikoval přes sto článků a obdržel mnoho ocenění včetně Ceny za výtečnou pedagogickou činnost Lékařské fakulty Harvardovy univerzity. 

David Fisher je autorem více než patnácti bestsellerů z žebříčku deníku New York Times.

Počet stran180
Vazbavázané, matné lamino
Rozměry148x210
Rok vydání2017
EAN9788072526796
ISBN978-80-7252-679-6

Napsat recenzi

Velká pětka

Velká pětka

David Fisher, Sanjiv Chopra

Pět jednoduchých opatření, která můžete začít plnit, abyste žili delší a zdravější život

Knihy ze stejné kategorie