Snížená cena!
Včely

Kniha

Včely

Laline Paullová

Vysoce ceněný román srovnávaný se slavným 1984 od George Orwella

Vychází v polovině listopadu 2015

297 Kč

349 Kč

Ušetříte 15 %

Add to compare

Včely jsou výjimečný výtvor představivosti a život včelího úlu zachycují do úchvatných, vzrušujících a brilantních podrobností.

Smyslný, niterný miniepos o věčných rituálech a novodobé ekologické katastrofě. Drásavý román Laline Paullové čtenáře uvrhá do zcela nového světa.

Flora 717 patří od narození k nejnižší třídě svého společenství a nečeká se od ní nic víc, než že bude uklízet v úle. Přestože má vlohy, které pro její rod nejsou zrovna typické, nepotká ji obvyklý osud všech, co se odlišují – okamžitá likvidace. Nejdřív krmí čerstvě vylíhnuté larvičky, a později má dokonce dovoleno sbírat nektar a pyl a stane se létavkou. Netrvá dlouho a najde si cestu do Královniných střežených komnat, kde objeví vznešená a současně zlověstná tajemství.

Flořin vzestup naruší přirozenou hierarchii kolonie a přiláká mocné nepřátele. Když je však přinucena porušit nejposvátnější zákon ze všech, její instinkty přemůže láska, spalující a stejně tak zakázaná…

Mrazivý román Laline Paullové s vítězným koncem vtahuje čtenáře do pestrého světa, který je člověku cizí a zároveň povědomý. Včely jsou napínavý a vynalézavý příběh hrdinky, která tváří v tvář zoufalému boji o přežití změní svůj osud i osud svého světa.

 

 

 

 

 

Počet stran: 344

Vazba: vázáno

Rozměry: 135 × 208 mm

Rok vydání: 2015

EAN: 9788072525980

ISBN: 978-80-7252-598-0

Napsat recenzi

Včely

Včely

Laline Paullová

Vysoce ceněný román srovnávaný se slavným 1984 od George Orwella

Vychází v polovině listopadu 2015