Snížená cena!
Inovátoři

Kniha

Inovátoři

Walter Isaacson

Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci

424 Kč

499 Kč

Ušetříte 15 %

Add to compare

V roce 2011 se z Isaacsonova převratného životopisu zakladatele Applu Steva Jobse stal globální fenomén a jedna z nejprodávanějších knih literatury faktu všech dob. Nyní Walter Isaacson přichází s příběhem lidí, kteří nástup Jobse a digitálního věku umožnili. Pokud chcete pochopit, jak k inovacím skutečně dochází a jak spolupráce vede ke kreativitě, pak jsou Inovátoři tou správnou volbou.  Tato kniha má naději stát se klasickým textem o dějinách digitální revoluce a nepostradatelným průvodcem světem inovací.

Isaacsonova mistrná sága začíná Adou Lovelaceovou, dcerou lorda Byrona, jež se ve čtyřicátých letech 19. století stala průkopnicí počítačového programování. Zkoumá fascinující osobnosti, které stvořily stávající digitální revoluci, jako například Vannevara Bushe, Alana Turinga, Johna von Neumanna, J. C. R. Licklidera, Douga Engelbarta, Roberta Noyce, Billa Gatese, Steva Wozniaka, Steva Jobse, Tima Bernerse-Lea a Larryho Page

Tento příběh vypráví o tom, jakým způsobem uvažovali a proč byli tak vynalézaví. Je také vyprávěním o jejich schopnosti spolupracovat a osvojit si umění týmové spolupráce, díky níž pak byli ještě kreativnější. 

Nacházíme se v éře, která inovace, tvořivost a týmovou spolupráci podporuje. Inovátoři nám ukazují, jak k těmto jevům dochází.

Pro zobrazení ukázky z knížky ve formátu PDF klikněte zde!

 

 

Počet stran: 656 (dokumentární fotografie)

Vazba: s přebalem a ražbou

Rozměry: 160 × 220 mm

Rok vydání: 2015

EAN: 9788072525799

ISBN: 978-80-7252-579-9

Napsat recenzi

Inovátoři

Inovátoři

Walter Isaacson

Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci