Snížená cena!
Popel Londýna

Kniha

Popel Londýna

Andrew Taylor

Strhující krimi v historických kulisách Londýna

322 Kč

379 Kč

Ušetříte 15 %

Add to compare

Londýn, 1666. Plameny dosud největšího požáru v historii Londýna zachvátily katedrálu sv. Pavla a odkrývají tajemství, která měla zůstat skrytá.

Uprostřed chaosu nalézáme mrtvolu muže se svázanýma rukama za zády a bodnými ranami na krku. Jak ale najít vraha, když většina obyvatel sama bojuje o přežití?

Všemu přihlíží James Marwood, syn odsouzeného zrádce a neochotný vládní informátor, který je donucen pachatele najít. Marwood je brzy vehnán do mimořádného nebezpečí, ale i náruče záhadné mladé ženy, kterou před plameny zachránil. Řádění vraha však ještě není u konce a další oběť na sebe nenechá dlouho čekat.

Andrew Taylor je nejuznávanějším britským autorem žánru historické krimi. 

V Taylorově Popelu Londýna z hlavního města doslova sálá žár… Jedná se o jednoho ze zaručeně nejčtivějších autorů historických románů, který ve své poslední knize přesvědčivě vystihuje chaos šířící se z Pudding Lane až ke katedrále svatého Pavla. Andrew Taylor jako obvykle prokazuje znalost zápletky i historického pozadí a odhaluje čtenářům Londýn po návratu Stuartovců jako místo plné nebezpečí, zrady a rozpolcených zájmů. – Nick Rennison, The Sunday Times

 

PřekladatelHáta Kreisinger Komňacká
Počet stran424
Vazbavázáno s přebalem
Rozměry145 x 207 mm
Rok vydání2017
EAN9788072527090
ISBN978-80-7252-709-0

Napsat recenzi

Popel Londýna

Popel Londýna

Andrew Taylor

Strhující krimi v historických kulisách Londýna